Cenově dostupný

I přes vysoký standard a kvalitní doplňkové služby stojíme pevně nohama na zemi a naše cenová politika je dostupná každému. Vážíme si každého klienta, ať už jde o nadnárodní korporaci nebo jednorázový překlad soukromého dopisu. Klientům nabízíme ideální poměr ceny a kvality.

Cena překladu závisí na různých okolnostech. Ovlivňuje ji náročnost a množství textu, individuální požadavky, urgentnost překladu, notářské a soudní ověření, případně grafické zpracování.

Překlad bez úředního ověření od 330 Kč za slovo
Překlad s úředním ověřením od 450 Kč za normostranu
Jazyková korektura textu od 195 Kč za slovo
Notářské služby a apostila od 50 Kč za A4
Grafické služby od 700 Kč za hodinu práce grafika

Všechny cenové nabídky na tlumočení připravujeme individuálně na základe personálních a technických podmínek. Tvorba cen je složitější, a proto ji nedokážeme bez potřebných informací stanovit.

Kontakt

Všechny potřebné informace týkající se tlumočení získáte na následujících kontaktech. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Info@apt-preklady.cz
+420 731 251 600

Stačí vyplnit a odeslat

Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Nezapomeňte uvést správně všechny údaje. Nahrát můžete více dokumentů v jakémkoliv formátu do velikosti 10 MB. Stačí již jen zadat všechny specifikace a formulář s údaji odeslat.